Ogłoszenie

Jesteś nowy przywitaj się z innymi.W dziale Powitań i rejestrujcie się i zapraszajcie znajomych :) Zapraszam serdecznie :)

#1 2011-06-18 16:20:07

Tibiosz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-18
Posty: 5
Punktów :   

jak zrobic ots

Jak zrobić ots pod hamachi.
Admin jak umiesz to pomurz.
Prosze

Offline

 

#2 2011-06-18 16:21:40

Mati

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: jak zrobic ots

Widząc że wiele "zielonych" osób poszukuje poradnika jak postawić OTS na Hamachi postanowiłem go napisać. Na wstępie zaznaczę że jest to mój pierwszy poradnik.
Małe wyjaśnienie dla całkiem "zielonych" : Program Hamachi pozwala Tobie założyć "własną sieć" internetową. Za jego pomocą można np grać na jednym CD-Key'u przez internet lub postawić OTS w przypadku gdy masz wewnętrzne IP.

Więc zacznijmy

Zacząć wypadałoby od pobrania programu Hamachi z tąd : Programhttp://www.dobreprogramy.pl/LogMeIn-Hamachi,Program,Windows,12323.html

Więc zacznijmy

Zacząć wypadałoby od pobrania programu Hamachi z tąd : Program Hamachi 1.0.3.0 - dobreprogramy
Następnie program instalujemy
- Przez pierwsze trzy strony instalacji przechodzimy bez problemów. Wystarczy akceptować umowę oraz wybrać czy Hamachi ma starować wraz z naszym systemem operacyjnym.
- Dla własnego bezpieczeństwa w czwartej stornie instalacji lepiej zaznaczyć funkcje "Zablokuj Hamachi dostęp do wrażliwych usług Windows" gdyż nigdy nie wiadomo kto na nasz serwer będzie wchodził.
- W piątym oknie musimy wybrać z której opcji Hamachi chcemy korzystać.
Opcja 1 - Nie komercyjna wersja Hamachi (w pełni wystarczająca dla początkujących)
Opcja 2 - 30-dniowa wersja testowa. Po upłynięciu 30 dni będziemy musieli albo przejść na wersję płatną (opcja 3) lub na wersje bez płatną (opcja 1).
Opcja 3 - Płatna wersja Hamachi, aby ją aktywować potrzebujemy kod licencyjny.
- Następnie Hamachi poinformuje nas o swojej gotowości do instalacji. Klikamy na przycisk instalacja i w spokoju oczekujemy na zakończenie procesu.
- Kiedy Hamachi skończy pojawi nam się przycisk Dalej na który należy kliknąć.
Następnie wybieramy Restart komputera (jeśli ta opcja jest dostępna) i po ponownym włączeniu się systemu uruchamiamy Hamachi.

Gdy uruchomimy Hamachi zobaczymy takie oto okno :
http://img11.imageshack.us/img11/8891/poradnika.th.png
Klawisz "otoczony czerwonym kwadratem służy do połączenia się Hamachi z Internetem. Po naciśnięciu go Hamachi poprosi nas o założenie konta. Tego chyba nie trzeba tłumaczyć. Kiedy wszytko zrobimy pod numerem pojawi się nasz login który wpisaliśmy przy rejestracji.

Klawisz "otoczony" niebieskim kwadratem służy do utworzenia sieci Która będzie nam nie zbędna do uruchomienia OTS'a.

Teraz klikamy właśnie na ten klawisz (otoczony na niebiesko) i wybieramy opcję utwórz nową sieć.

W pierwszym polu wpisujemy nazwę sieci. Polecam krótkie łatwe do zapamiętania nazwy lub też nazwę naszego serwera.

W drugim polu wpisujemy hasło sieci. NIE UŻYWAJMY tutaj hasła np do poczty, gadu-gadu lub innych kont.

Każda osoba która będzie chciała zagrać na naszym serwerze będzie musiała podłączyć się do tej sieci. Dlatego też nazwa i hasło sieci powinny być łatwe do zapamiętania gdyż każda osoba będzie musiała je znać aby dołączyć do sieci. To też jest powodem dla którego nie używamy tutaj hasła od innych kont.

Teraz gdy mamy już sieć wystarczy tylko wpisać numer który jest podany na górze okna Hamachi w miejsce IP w pliku config.lua

Każda osoba która będzie chciała się z nami połączyć będzie musiała podłączyć się do naszej sieci(o czym wyżej wspomniałem) oraz podać to IP z Hamachi w IP-Changerze.


Poradnik pisany w 100% przeze mnie. Jeśli ktoś chciałby go zamieścić na innym forum to proszę pisać na PW lub GG. Wymagany będzie podpis prawdziwego autora na końcu (Ademek).


Mam nadzieję że ci pomogłem ;D

Offline

 

#3 2011-06-18 16:27:03

Tibiosz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: jak zrobic ots

dzięki  działa za pare dni go tu dam reklame z nim ale go potiuninguje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fiatteampoland.pun.pl www.amucelt.pun.pl www.slrr-polmulti.pun.pl www.hussars-rappelz.pun.pl www.my-own-world.pun.pl